• Fyzická ostraha
  • Elektronická ostraha
  • Úklidové služby
  • Ostatní služby

Elektronická ostraha, ostraha objektů Zlín

Majitelům komerčních a průmyslových objektů nabízíme ekonomicky velmi výhodnou variantu ochrany majetku, a to elektronickou ostrahu. Díky nízkým poplatkům však tento efektivní způsob střežení majetku mohou využít i vlastníci rodinných domků, bytů nebo rekreačních prostor. Ostraha objektů Zlín zákazníkům poskytuje nepřetržitý přehled o stavu zabezpečení jejich majetku za pomoci nejvyspělejších a špičkových technologií.

Co zahrnuje elektronická ostraha Vašeho objektu?

Především se jedná o nepřetržitý monitoring objektu na pultu centrální ostrahy (PCO). Střežení majetku Zlín – to je kompletní bezpečnostní servis. Zajistíme výjezdy zásahové hlídky na prověření poplachového signálu a bude-li třeba, náš profesionální tým se postará o případné zadržení pachatele trestného činu. Objekt bude našimi ostražitými pracovníky samozřejmě zajištěn až do příjezdu majitele.

Přivoláme Policii ČR a také HZS, dojde-li k narušení objektu nebo vypukne požár. Pokud to bude náš klient potřebovat, poskytneme mu na jeho žádost výpis událostí – v rámci služby MOJE PCO. Každý zákazník je naším operátorem také včas informován o nezakódování střeženého objektu nebo odkódování v mimopracovních časech, kdy zaměstnanci nemají povolen vstup na pracoviště.

Vice o způsobech připojení zde

Poptávkový formulář

Tento formulář slouží k nezávazné poptávce našich služeb.

Poptávkový formulář
Fyzickou ostrahu (firmy, stavby, ...) Kontroly práce neschopných zaměstnanců
Elektronickou ostrahu (firmy, kanceláře, ...) Patrolovací služby
Úklidové služby (kanceláří, bytových domů, ...) Ostrahu vozidel - ONI (sledování, střežení...)
Protialkoholní kontroly zaměstnanců Převoz finanční hotovosti

Odesláním tohoto formuláře se k ničemu nezavazujete.
Budeme Vás kontaktovat do druhého pracovního dne.

Pro odeslání vyplňte kód: SPAM kód